Wakacyjny weekend tylko we dwoje – sprawdzony sposób na romantyczny wyjazd

[REKLAMA]

Wyjazd wraz z partnerem lub partnerką jest świetnym pomysłem, zwłaszcza latem, kiedy długie, ciepłe wieczory spędzić można w doborowym towarzystwie i niezwykłej scenerii.

Wakacje to czas, w którym nabieramy nowej energii i pragniemy odpoczynku, relaksu oraz beztroski. Jest to także czas, który lubimy spędzać z drugą połówką. Wiele par planuje wówczas romantyczny wyjazd tylko we dwoje oraz marzy o chwili wytchnienia, w szczególności, jeśli na co dzień jesteśmy zabiegani i nie zawsze mamy czas, by odpowiednio zadbać o naszą relację. Wakacyjne wyjazdy, nawet na weekend, są idealnym sposobem na romantyczne chwile. Podpowiadamy, jak zaplanować go tak, aby był niezapomniany!

Unikaj tłumów

Latem, zwłaszcza podczas weekendów, turyści są niemal wszędzie. Zarówno w górach, jak i nad morzem. Tłumy mogą skutecznie odebrać przyjemność ze wspólnych chwil z drugą połówką. Warto więc wybrać miejsce, które będzie niezaprzeczalnie urokliwe, ale jednocześnie nie przyciąga tylu turystów, co najbardziej popularne destynacje w Polsce. Ciekawym pomysłem będzie choćby Toruń, który może poszczycić się wspaniałą starówką i zachwycającą architekturą idealnie nadającą się na romantyczne spacery. Jednocześnie miasto to nie ma przytłaczającego charakteru i znajdziemy wiele ciekawych miejsc noclegowych, których urok współgra z romantycznym wyjazdem.

Specjalne atrakcje

Warto zadbać także o wyjątkowe chwile poprzez dobór odpowiednich atrakcji. Ich wybór może być naprawdę duży, a na romantyczne wyjazdy we dwoje polecamy w szczególności opcje, które pozwolą zapewnić prywatność. Doskonałym wyborem będzie więc strefa Spa na wyłączność, rytuał dla dwojga w saunie bądź wynajęcie jacuzzi na dachu w towarzystwie truskawek i szampana, a wieczorem romantyczna kolacja na tarasie z widokiem na miasto. Takie atrakcje znajdziemy w mieście Mikołaja Kopernika, a hotel w Toruniu, który je oferuje, to Nicolaus. Usytuowany jest naprzeciw domu Kopernika, w idealnej lokalizacji kilka kroków od centrum starówki. Zabytkowe wnętrza i okolica przenikają się z nowoczesnością, co nadaje miejscu wyjątkowego charakteru. Tarasy hotelu oraz jego restauracja i patio są świetnymi miejscami na randkę. Obiekt oferuje także jacuzzi na wyłączność – podczas wakacji można skorzystać z tego na dachu, ale jeśli pogoda by nie dopisywała, można również zarezerwować na wyłączność to w hotelowej strefie Spa.

Zainteresowanych ofertą zapraszamy na https://www.nicolaus.com.pl/ po więcej szczegółów.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *