Moda na kampery

kamper
[REKLAMA]

Podróżowanie kojarzyć się może nie tylko jako życie na walizkach ale także, jako coś nowego i nieco innego. Jak to jest zabrać „dom” ze sobą?

Mieszkanie w samochodzie

Oglądając współczesne filmy nieraz można zauważyć sytuację, w których główny bohater musi spać w swoim samochodzie. Bywa, że ma to związek z brakiem odpowiedniej ilości pieniędzy na lepszy nocleg. Ale nie zawsze, czasem może także chodzić o coś innego. O konieczność ukrycia się przed kimś. Samochód ma swoje zalety, jedną z nich jest na przykład wygoda, a także możliwość zamknięcia drzwi na zamek. A także pewien rodzaj prywatności i z całą pewnością to lepsze miejsce, niż nocowanie pod gołym niebem. Ale kamper to już naprawdę dom.

Co takiego jest w kamperze?

Bez względu na jego wymiary, w kamperze może się zmieścić niemalże wszystko. Począwszy od mini kuchenki do gotowania, aż po zlewozmywak i łazienkę. Rzecz jasna są to mini wersje, w których bywa dość ciasno, no chyba że kamper jest dość sporych rozmiarów i stanowi wersję luksusową.

Mały, a pojemny

Niektóre modele, takie jak na przykład, ten przedstawiony na zdjęciu. Nie są aż tak, strasznie drogie, ale stanowić mogą już całkiem przytulne miejsce na przykład dla pary miłośników podróżowania. Ta część na górze, to z pewnością miejsce noclegowe, ale ma to też swoje zalety, gdyż sprawia, że bardziej efektywnie można wykorzystać resztę powierzchni na dole. To takie mini piętro.

Aż trudno uwierzyć

kamper2

Biorąc pod uwagę, to co na zdjęciu, aż trudno uwierzyć, że jest to kuchnia polowa w kempingowej przyczepie. A nie wnętrze mieszkalnego domu, albo kuchnia w małym mieszkaniu w mieście. Patrząc na stół i przestrzeń całość wygląda niesamowicie. I obowiązkowo wiatrak, kiedy ciepłe dni będą latem. Taki jeżdżący dom można zabrać praktycznie wszędzie jeśli ma się prawo jazdy, albo podróżuje z kimś kto je ma. Dodatkowo to sprawia, że na podróżowaniu można nieco zaoszczędzić, zwłaszcza w ciepłych krajach. A posiadanie kampera daje możliwość przebywania znacznie bliżej natury.

Author: admin

2 thoughts on “Moda na kampery

  1. Kemping jest jak drugi dom. Spokój, przestrzeń, świeże powietrze i relaks… Te wszystkie elementy wypoczynku są dla nas niezwykle ważne.

  2. Kamper to napewno tańsza alternatywa dla Hotelu i według mnie dla ludzi takich którzy nie lubią być w innych miejscach typu hotele hostele itd to jest super pomysł! można cały czas w tym samym miejscu spać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *